Usługi ergonomiczne - jak działamy?

1. Przeprowadzamy audyty ergonomiczne:

I. Diagnozujemy, jak układ stanowiska pracy, czy jej organizacji, wpływa na ludzi pracujących w danym miejscu.

II. Dajemy receptę, czyli proponujemy realne rozwiązania ergonomiczne (organizacyjne, sprzętowe, szkoleniowe), które warto wdrażać.

III. Dajemy narzędzia, tj. dostarczamy wiedzę i umiejętności, prowadząc warsztaty ergonomiczne dla pracowników. W razie potrzeby wyposażamy firmę w ergonomiczne meble biurowe, maty ESD czy maty antyzmęczeniowe.

2. Szkolimy

I. Prowadzimy szkolenia dla pracowników z ergonomii, ponieważ wierzymy, że dzięki temu pomożemy im zbudować dobre nawyki. Na takich szkoleniach motywujemy oraz uczymy, jak wykorzystywać przerwy w pracy i jakie ćwiczenia warto wykonywać.

II. Monitorujemy efekty – interesuje nas pozytywna zmiana, efekt i pomagamy go osiągnąć współpracując tak długo, jak jest to potrzebne

3. Wyposażamy

I. Dobieramy i dostarczamy biurowe meble ergonomiczne, dzięki którym codzienna praca nie będzie powodowała uciążliwych bólów kręgosłupa ani nie spowoduje uszczerbków na zdrowiu. Zakup mebli, czy mat antyzmęczeniowych, ma być opłacalną inwestycją w dobrostan pracowników, a nie tylko kosztem dla firmy. Dlatego dbamy, by dobrze dopasować sprzęt do potrzeb indywidualnych użytkowników i pokazujemy, jak z niego prawidłowo korzystać.

Zapraszamy do zapoznania się jakie usługi ergonomiczne oferujemy.